O Nas

Wszystkie nasze meble są projektowane w naszym Designem Studio pod okiem najlepszych projektantów w branży. Meble projektowane w technologii CAD także na specjalne zamówienie klienta są wykonywane w naszej pracowni w Iławie. Do produkcji mebli używamy tylko najlepszych surowców obecnie dostępnych na rynku. Nasi rzemieślnicy to mistrzowie w zawodzie a nasi technolodzy to pasjonaci meblarstwa.

Korzystając z wiedzy naszych projektantów wnętrz pomożemy Państwu w wyborze tkaniny obiciowej, wzoru oraz modelu mebla, wielkości, miękkości poduch, pozycji siedzenia a wszystko oczywiście zgodnie z harmonia dobrego smaku w sztuce aranżacji wnętrz.

Dojedziemy na miejsce dokonamy pomiarów pomieszczenia, ocenimy możliwości adaptacyjne, przedstawimy Państwu nasza wizje waszego salonu.

Zajmujemy się kompleksowa odnowa waszych mebli, wycenimy usługę po przeslaniu zdjęcia oraz wymiarów mebla a gdy to będzie konieczne przyjedziemy na miejsce i omówimy szczegóły.
Całkowicie zmienimy wygląd waszego mebla sprawimy ze będzie on znów wygodny lub wygodniejszy niż wtedy kiedy był nowy, lub  jak w większości mebli antycznych zachowamy oryginalny design a także proces technologiczny produkcji mebla zgodnie ze sztuka rzemiosła.

Nasze meble i przykładową aranżacje wnętrza możecie Państwo zobaczyć w Nowej Wsi przy ulicy Szmaragdowej 10